![Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, κείμενο](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/81385762_3368684906507044_3421782663558594560_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlrMj92dudygvjQ3KFAdmcp3p065zK6UqXbs3JSg7HfCPXF6kQ8xEaz6mt2b9dVULc&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&_nc_tp=1&oh=4998dc650da13a02595672b03cc646f5&oe=5EA76C06)
Το βιβλιοπωλείο Επί Λέξει και οι εκδόσεις Γαβριηλίδης σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου Από τη Σαπφώ έως την Έμιλυ Ντίκινσον: Γυναίκες ποιήτριες μέσα στον χρόνο.
Θα μιλήσουν για το βιβλίο η Ανθούλα Δανιήλ και οι συγγραφείς του βιβλίου: Τασούλα Καραγεωργίου, Ηρώ Τσαρνά, Άννα Γρίβα, Μάρκος Δενδρινός, Βαρβάρα Ρούσσου και Λιάνα Σακελλίου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Περιμένουμε τις απόψεις σας!