ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΟΚ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Διήγημα - ΚΕΦΑΛΟΣ

To Λογοτεχνικό Περιοδικό της Κεφαλονιάς για το βιβλίο, τη λογοτεχνία, την ποίηση, τους λογοτέχνες και τις τέχνες.

ΝΕΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

Κυριακή, 27 Μαΐου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΟΚ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Διήγημα




O Ελληνικός Πολιτιστικός Όμιλος Κυπρίων Ελλάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 8ου Παγκόσμιου Λογοτεχνικού  Διαγωνισμού στις κατηγορίες ΠΟΙΗΣΗ-ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΠΟΙΗΣΗ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΤΙΧΟΣ, ΔΙΗΓΗΜΑ, ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ, ΔΟΚΙΜΙΟ, ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ και διαβιβάζει τα συγχαρητήριά του στους βραβευμένους.  Σας γνωστοποιούμε ότι η απονομή θα πραγματοποιηθεί μέσα Ιουνίου, ημερομηνία που θα ανακοινωθεί εντός της ερχόμενης εβδομάδας.   Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!
Πληροφορίες στα κάτωθι τηλέφωνα και email:
κ.Ηρακλή Ζαχαριάδη, Πρόεδρο  6937554184  -  Εmail: kypriakosellinismos@yahoo.gr
κ.Τζούλια Πουλημενάκου, Αντιπρόεδρο 6980721418  - Εmail: jouliapoul@yahoo.gr

ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ:
ΠΟΙΗΣΗΣ-ΣΑΤΙΡΙΚΗΣ ΠΟΙΗΣΗΣ-ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΤΙΧΟΥ:
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ,  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΛΩΝΗΣ,  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΛΩΝΗ

ΔΙΗΓΗΜΑΤΟΣ-ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ:
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΚΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,  ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΜΟΥ, ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ, ΤΖΟΥΛΙΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΥ

ΘΕΑΤΡΙΚΟY EΡΓΟΥ:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ, ΔΕΣΠΩ ΚΟΝΙΖΟΥ-ΛΟΪΖΙΑ, ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΤΑΣ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ:
HΡΑΚΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ, ΤΖΟΒΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΪΜΑΡΙΔΗΣ, ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
8ος ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ: “Η ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΡΦΕΣ”

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΠΑΔΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΤΩΝ ΕΡΩΤΩΝ ΜΑΣ»

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΦΕΝΤΑΓΙΝ»

Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ (ΛΕΜΕΣΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΧΑΪΔΩ»


ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΔΙΗΓΗΜΑΤΟΣ
ΣΕ ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟ
ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΝΗΣΙΩΤΗ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΜΙΑ ΞΩΒΑΜΜΕΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ»


ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΥΘΥΜΟΓΡΑΦΗΜΑΤΟΣ
ΣΤΗΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ (ΠΑΦΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ
«ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ»


Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ (ΓΑΝΟΧΩΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΒΕΡΟΝΙΚΑ»

Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΥΤΑΠΑΤΗ-ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ»

Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΩΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΖΙΡΑΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΓΑΠΗΣ ΑΠ’ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ»

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ»

Γ΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«Ο ΠΟΠΑΫ»

Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΛΕΙΩΝΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΛΕΥΚΗ ΣΕΛΙΔΑ»


ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΝΑ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«Η ΑΓΑΠΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΕΡΓΕΙ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΡΟΥΛΑ ΓΑΛΑΝΗ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΑ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΛΕΝΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ-ΜΟΥΛΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ»


ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΤΟ ΧΑΡΑΜΑ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΜΟΝΑΧΟ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΟΙ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΒΑΣΩ ΚΑΡΛΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΕΡΕΙΠΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΖΑΜΟΠΌΥΛΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΥΓΡΟ ΒΛΕΜΜΑ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΕΤΟΧΗ(ΛΕΜΕΣΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΟΝΕΙΡΟ ΑΓΑΠΗΣ, ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΝΑΞΙΑΣ...»


   


 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ :  ΔΙΗΓΗΜΑ
ΘΕΜΑ: «THN ΕΛΛΑΔΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΜΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ

Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΙΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΟΥ-ΠΑΤΣΑΛΙΔΟΥ (ΑΥΓΟΡΟΥ-ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΥΓΟΡΟΥ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 1974»


    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ: «ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΣΑ»

Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΙΤΗ ΚΑΣΤΡΟ-ΛΟΓΟΘΕΤΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ “Η ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΕΤΡΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ”

B΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ»


Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΣΑ»

ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΜΑΛΙΑ ΠΙΚΡΙΔΟΥ (ΠΑΦΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΣ»


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ:  «ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟΥ ΕΠΟΥΣ»
(ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ)


Α΄ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΥΡΟΥΛΑ ΜΑΠΠΟΥΡΑ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕΙ Η ΨΥΧΗ»

Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΑΠΙΣΤΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΜΕ ΑΣΠΡΗ ΚΙΜΩΛΙΑ»

Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΝΝΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ-ΠΑΥΛΟΥ (ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΕΝΝΕΑ, ΠΛΗΝ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ»



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ: ΕΘΝΟΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟΥ ΕΠΟΥΣ 
(ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ)


Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΟΥΛΑ ΓΕΝΑΡΗ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«Ο ΑΓΑΛΜΑΤΕΝΙΟΣ ΚΗΠΟΣ»

  
Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ»

   
Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΙΑ ΧΩΛΙΔΗ (ΧΙΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΣΑ»

   
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ:  «Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΕΟΚΑ 62 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ»
   

Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΡΗΜΑΤΑ ΣΥΛΛΑΒΙΚΑ ΣΤΟΥΣ “KAIΡΟΥΣ ΤΗΣ ΛΥΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΞΟΡΙΑΣ”»

  
Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ-ΚΑΤΣΟΥΝΩΤΟΥ (ΛΕΜΕΣΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ «ΜΑΡΙΑ»

   
Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΔΩΡΑ ΣΙΑΚΙΔΟΥ (ΛΕΜΕΣΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ «ΤΟ ΣΙΝΙΑΛΟ»


  Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ «Ο ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ»


    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ: «ΗΡΩΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1955-59»


Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΤΙΚΟΥ-ΚΟΚΑΡΑΚΗ (ΛΕΜΕΣΟΣ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ «ΑΕΛΠΟΝ ΟΥΔΕΝ»
Αφιερωμένο στις γυναίκες αγωνίστριες του 1955-59 και στο ζεύγος Γιώργου Μιχαλόπουλου με ευχαριστίες


 Α’ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΑΛΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ 1955-59»


Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥ (ΛΑΡΝΑΚΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ «Η ΜΙΚΡΗ ΗΡΩΙΔΑ»


    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  ΔΙΗΓΗΜΑ

ΘΕΜΑ: «ΠΩΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΕΟΚΑ ΤΟ 1955-59 ΓΙΑ ΑΥΤΟΔΙΑΘΕΣΗ-ΕΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ;»


Α΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΑΣΩ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ-ΚΗΠΟΥΡΟΥ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΠΩΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΕΟΚΑ ΤΤΟ 1955-59 ΓΙΑ ΑΥΤΟΔΙΑΘΕΣΗ – ΕΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ;»

  
Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΠΑΣΤΡΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΧΑΙΡΕ, Ω ΧΑΙΡΕ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!»

  
Β΄ΒΡΑΒΕΙΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΛΙΠΟΥ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ-ΚΥΠΡΟΣ)
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ
«ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΥΤΑΛΗΣ»

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Περιμένουμε τις απόψεις σας!